+420 572 639 578                geomma@geomma.cz
Logo

Služby

Poskytujeme komplexní geodetické práce pro občany a organizace v oblasti katastru nemovitostí a inženýrské geodézie. Můžete se na nás obrátit pokud potřebujete jakékoli geodetické služby související s výstavbou, majetkoprávními převody a vytyčováním hranic pozemků. Zajistíme geometrické plány, vytyčení pozemků a staveb, zaměření přípojek inženýrských sítí, podklady pro projektovou dokumentaci a ostatní geodetické služby. Část našich zakázek úzce souvisí s probíhající revizí katastru.

Většinu zakázek realizujeme na území Zlínského kraje (zejména Uherskobrodsko, Uherskohradišťsko, Luhačovicko, Zlínsko, Otrokovicko, Valašskokloboucko, Vizovicko, Kroměřížsko) a v přilehlých oblastech kraje Jihomoravského (Veselsko, Hodonínsko, Kyjovsko). Pro stavební a projekční firmy pracujeme po celém Česku i na Slovensku.

Pomůžeme s potřebnou administrativou a odborně vám poradíme. Cenu geodetických služeb kalkulujeme po upřesnění rozsahu a druhu práce. Těšíme se na spolupráci.

Geodetická kancelář v Uherském Brodě Geodeti, Uherský Brod Geodeti z Uherského Brodu Geometrické plány v celém Zlínském kraji Vytyčování pozemků a budov Zaměření přípojek inženýrských sítí, Uherský Brod a okolí Geodetické práce v investiční výstavbě